Siatki do tenisa ziemnego

Tenis to dyscyplina sportu, która zdobywa coraz większe rzesze fanów, zarówno aktywnie uprawiających tę dyscyplinę, jak i kibiców. Bez względu na płeć i wiek, zainteresowanie tenisem ziemnym wciąż rośnie . Tak jak w przypadku większości dyscyplin sportowych, rozgrywanych na boisku, tak i tu elementem niezbędnym do gry jest siatka. Siatka do tenisa ziemnego nie jest co prawda narażona na bezpośrednie ataki ze strony grających, jak ma to miejsce w przypadku siatkówki, lecz mimo to musi cechować się dużą wytrzymałością. Głównie ze względu na warunki atmosferyczne, gdyż turnieje tenisowe odbywają się najczęściej w pełnym słońcu.

Nasze siatki do tenisa ziemnego wykonane są z wysokiej jakości polietylenu oraz polipropylenu węzłowego, które gwarantują odpowiednią klasę wytrzymałości zarówno na hali, jak i na odkrytych kortach. Zastosowany system napięcia siatki utrzymuje ją na miejscu bez względu na siłę uderzenia, a gęsto rozmieszczone oka skutecznie zatrzymują pędzącą piłkę tenisową.

Oferowane przez nas siatki zostały wyprodukowane w Polsce, co daje gwarancję najwyższej jakości wykonania. W zależności od Państwa potrzeb, dysponujemy siatkami w kolorze białym lub czarnym. Posiadamy także model siatki z fartuchem, ze stalową linką napinającą i taśmą, solidnie obszytą podwójnym ściegiem. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa B, co jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktu. Estetyczne wykonanie, lekkość i wytrzymałość, w połączeniu z korzystną ceną, czynią z naszych siatek profesjonalny produkt, który posłuży przez długie lata.

Tenis

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl