Piłkochwyty i siatki ochronne

Siatka na boisku kojarzy nam się głównie z bramkami, lub rozdzieleniem pola gry w przypadku hali. Jednakże bardzo istotnym rodzajem siatki są również piłkochwyty. Poza funkcją użytkową spełniają także istotną rolę w zakresie bezpieczeństwa podczas rozgrywek.

Piłkochwyty montowane są najczęściej na boiskach do piłki nożnej, lecz również w przypadku innych boisk. Jest to bardzo wysoka siatka, którą instaluje się po obydwu stronach boiska, za bramkami. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania publiczność zyskuje ochronę przed przypadkowym uderzeniem, a rozgrywający mecz zdecydowanie szybciej powracają do gry. Dzieje się tak dlatego, że piłkochwyt, jak wskazuje jego nazwa wychwytuje wysokie piłki, zatrzymuje je i pozwala na szybkie odzyskanie i tym samym wznowienie gry.

Proponowane przez nas piłkochwyty wykonane są z wysokiej jakości polietylenu. Zastosowany materiał jest odporny na działanie promieni słonecznych i inne nieprzyjazne warunki pogodowe. Wytrzymałość tego rodzaju siatek stanowi ich ogromny atut. Możliwe grubości lin wahają się w przedziale od 2mm do 4mm. W zależności od zapotrzebowania, oka można dopasować indywidualnie, co ma szczególne znaczenie w przypadku piłek niewielkich rozmiarów. Wykonujemy siatki w dowolnym rozmiarze i kształtach, uwzględniając również dopasowanie do elementów wewnątrz piłkochwytu. Dzięki zastosowanej technologii montaż oraz złożenie piłkochwytów są stosunkowo łatwe do wykonania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl