Siatki do piłki ręcznej

Siatki do piłki ręcznej wykonane są z polietylenu, gwarantuje doskonałą wytrzymałość przez długie lata. Odporna nawet na najszybsze piłki, świetnie sprawdzi się na często użytkowanych boiskach. Polecana zarówno na boiska wewnętrzne, gdzie mocna konstrukcja zapewnia obronę przed atakami sportowców, jak również na obiekty zewnętrzne. Brak podatności na niekorzystne warunki atmosferyczne takie, jak promieniowanie ultrafioletowe, deszcz, wiatr czy mróz czyni z naszego produktu idealny wybór na boiska zewnętrzne.

Oferowane przez nas siatki do piłki ręcznej dostępne są w standardowym rozmiarze dwóch metrów wysokości i trzech szerokości. Dzięki temu można je dopasować do każdej typowej bramki do piłki ręcznej. Łatwy montaż i bezproblemowa rozbiórka siatki umożliwiają zarówno łatwość użytkowania, jak i możliwość szybkiego dostosowania wystroju boiska do obowiązującej aktualnie kolorystyki. W naszej ofercie dostępnych jest klika wzorów w różnych konfiguracjach barw.

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Nasze produkty spełniają normy Instytutu Sportu, w związku z czym mogą być z powodzeniem stosowane w obiektach publicznych takich, jak boiska szkolne, czy ogólnodostępne, miejskie tereny rekreacyjne.

Piłka ręczna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl